O NÁS » O nás

Vážení zákazníci, kosmetické značky Naturado, Rosalia a Cap Cosmetics pro Vás dovážíme již od roku 2009. Seznamte se prosím s výrobci těchto značek.

Comptoir Provençal des Argiles

Dovolte abychom Vám představili produkty ze základní řady Naturado a Rosalia.

Naturado – kosmetika pro každodenní péči

Rosalia – kosmetika ze šípkové růže pro náročné

Výrobcem této kosmetiky je firma Comptoir Provençal des Argiles, sídlící ve městě Hyeres les Palmiers. Firma má vlastní výzkumné laboratoře, ve kterých vyvíjí nové produkty na základě výrobní známky Cosmébio®, která je založena na přísných předpisech, vylučujících použití parabenů, silikonů, syntetických barviv, propylen glykolu, parafínových olejů a dalších produktů. Firma Comptoir Provençal des Argiles byla založena v roce 1999. Složení všech těchto kosmetických produktů bylo zkontrolováno společností Ecocert France a označeno značkou Cosmébio®, která opravňuje nazývat tyto produkty „přírodní kosmetika“. Tyto produkty nejsou testovány na zvířatech a nepoškozují životní prostředí.

 

Cap Cosmetics

Francouzská kosmetika s orientální tradicí

Cap Cosmetics je rodinná firma, založená v roce 2008, která sídlí ve městě Barry d´Islemade na jihozápadě Francie. Firma je držitelem registrační ochranné známky Cap Cosmetics®. Veškeré produkty jsou vyráběny ve Francii a to pouze v laboratořích, které jsou certifikovány společností Ecocert jako ekologické a biologické. Všechny produkty společnosti Cap Cosmetics mají certifikát společnosti Ecocert. Základ produktů tvoří zvláště arganový olej a bambucké máslo, jak pro pleťovou nebo tělovou kosmetiku, tak i pro masážní balzámy a oleje. Firma nabízí především tradiční orientální kosmetiku, jako černé mýdlo, mýdlo Alep apod. Většinu produktů nabízíme i v kabinetním balení, určeném pro kosmetické salóny, maséry, lázeňské instituty. Motto firmy: nabízet vysoce kvalitní certifikovanou bio kosmetiku za odpovídající cenu.